Array ( ) 1

Keskustoimiston työntekijät

Ei yhteystietoja tässä ryhmässä

Kärkkäinen Juho

Kärkkäinen Juho

Pääsihteeri

juho.karkkainen@kokoomusnuoret.fi

+358 50 300 1408

Operatiivisen toiminnan johtaminen, henkilöstön johtaminen, rekrytointi, talous ja hallinto

Bäckström Teresa

Bäckström Teresa

Järjestökoordinaattori

teresa.backstrom@kokoomusnuoret.fi

+358 40 152 4080

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Helsinki)

Hakanpää Keimo

Hakanpää Keimo

Kuntavaalipäällikkö

keimo.hakanpaa@kokoomusnuoret.fi

+358 400 696 158

Kuntavaalit, edustajistovaalit, tavoiteohjelmatyö, poliittinen suunnittelu

Heinonen Niilo

Heinonen Niilo

Poliittinen suunnittelija

niilo.heinonen@kokoomusnuoret.fi

+358 440 300 851

Poliittinen valmistelu, viestintä ja vaikuttaminen, poliittisten verkostojen toiminnan tukeminen ja koordinointi

Hynynen Lassi

Hynynen Lassi

Hallintosihteeri

lassi.hynynen@kokoomusnuoret.fi

+358 45 7870 2490

Piirien asiakirja- ja taloushallinto

Jäälinna Essi

Jäälinna Essi

Viestintäsuunnittelija

essi.jaalinna@kokoomusnuoret.fi

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, graafinen viestintä, markkinointimateriaalit, valokuvaus

Järvi Nea

Järvi Nea

Järjestökoordinaattori

nea.jarvi@kokoomusnuoret.fi

+358 45 234 5004

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Satakunta, Varsinais-Suomi)

Jylhä Elli

Jylhä Elli

Järjestösuunnittelija

elli.jylha@kokoomusnuoret.fi

+358 40 876 6660

Valtakunnalliset tapahtumat, koulutustoiminta ja järjestöllinen kehittäminen

Kekonen Aleksanteri

Kekonen Aleksanteri

Järjestökoordinaattori

aleksanteri.kekonen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 414 1910

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Lappi, Oulun lääni, Savo-Karjala)

Kesti Roosa

Kesti Roosa

Järjestökoordinaattori

roosa.kesti@kokoomusnuoret.fi

+358 40 969 5959

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Varsinais-Suomi ja Satakunta)

Kiiskinen Maria

Kiiskinen Maria

Hallintosihteeri

maria.kiiskinen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 913 7768

Piirijärjestöjen taloushallinnon tukeminen, piirijärjestöjen keskitetty asiakirjahallinto, arkistointi

Kivi Antti

Kivi Antti

Politiikan ja viestinnän suunnittelija

antti.kivi@kokoomusnuoret.fi

+358 50 544 7406

Poliittisen ja päivittäisen viestinnän suunnittelu ja toteutus, kampanjasuunnittelu

Knaapi Emilia

Knaapi Emilia

Koulutussuunnittelija

emilia.knaapi@kokoomusnuoret.fi

+358 50 523 4441

Koulutustoiminnan suunnittelu ja toteutus, yhdenvertaisuus- ja tasa-arvoasiat, häirintäyhdyshenkilö

Kronholm Kristiina

Kronholm Kristiina

Järjestökoordinaattori

kristiina.kronholm@kokoomusnuoret.fi

+358 40 046 1831

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Keski-Suomi, Pohjanmaa, Uusimaa)

Lehtonen Mikael

Lehtonen Mikael

Järjestösuunnittelija

mikael.lehtonen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 039 1842

Valtakunnalliset aktiivitapahtumat, liittokokous, jäsenviestintä, myynti- ja ostoreskontra

Nupponen Konsta

Nupponen Konsta

Järjestökoordinaattori

konsta.nupponen@kokoomusnuoret.fi

+358 400 968 274

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Uusimaa, Pohjanmaa ja Lappi)

Ojaniemi Hanna

Ojaniemi Hanna

Järjestökoordinaattori

hanna.ojaniemi@kokoomusnuoret.fi

+358 40 587 8278

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Häme, Kaakkois-Suomi, Pirkanmaa)

Pitkänen Nelly

Pitkänen Nelly

Järjestökoordinaattori

nelly.pitkanen@kokoomusnuoret.fi

+358 45 122 6672

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Häme, Kaakkois-Suomi, Pirkanmaa)

TAKAISIN YLÖS