Array ( ) 1

Keskustoimiston työntekijät

Ei yhteystietoja tässä ryhmässä

Kärkkäinen Juho

Kärkkäinen Juho

Pääsihteeri

juho.karkkainen@kokoomusnuoret.fi

+358 50 300 1408

Operatiivisen toiminnan johtaminen, henkilöstön johtaminen, rekrytointi, talous ja hallinto

Eklund Elmo

Eklund Elmo

Viestintäsuunnittelija

elmo.eklund@kokoomusnuoret.fi

+358 44 331 3238

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, mainosmateriaalit, poliittinen suunnittelu

Hakanpää Keimo

Hakanpää Keimo

Kuntavaalipäällikkö

keimo.hakanpaa@kokoomusnuoret.fi

+358 400 696 158

Kuntavaalit, edustajistovaalit, tavoiteohjelmatyö, poliittinen suunnittelu

Heinonen Niilo

Heinonen Niilo

Poliittinen suunnittelija

niilo.heinonen@kokoomusnuoret.fi

+358 440 300 851

Poliittinen valmistelu, viestintä ja vaikuttaminen, poliittisten verkostojen toiminnan tukeminen ja koordinointi

Hynynen Lassi

Hynynen Lassi

Järjestökoordinaattori

lassi.hynynen@kokoomusnuoret.fi

+358 45 7870 2490

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Kaakkois-Suomi, Savo-Karjala, Oulun lääni)

Jäälinna Essi

Jäälinna Essi

Viestintäsuunnittelija

essi.jaalinna@kokoomusnuoret.fi

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, graafinen viestintä, markkinointimateriaalit, valokuvaus

Jokikokko Veronika

Jokikokko Veronika

Hallintosihteeri

veronika.jokikokko@kokoomusnuoret.fi

+358 44 091 2798

Piirijärjestöjen taloushallinnon tukeminen, piirijärjestöjen keskitetty asiakirjahallinto, arkistointi

Jylhä Elli

Jylhä Elli

Järjestösuunnittelija

elli.jylha@kokoomusnuoret.fi

+358 408 766 660

Valtakunnalliset tapahtumat, koulutustoiminta ja järjestöllinen kehittäminen

Kesti Roosa

Kesti Roosa

Järjestökoordinaattori

roosa.kesti@kokoomusnuoret.fi

+358 40 969 5959

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Varsinais-Suomi ja Satakunta)

Kiiskinen Maria

Kiiskinen Maria

Hallintosihteeri

maria.kiiskinen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 913 7768

Piirijärjestöjen taloushallinnon tukeminen, piirijärjestöjen keskitetty asiakirjahallinto, arkistointi

Knaapi Emilia

Knaapi Emilia

Koulutussuunnittelija

emilia.knaapi@kokoomusnuoret.fi

+358 50 523 4441

Koulutustoiminnan suunnittelu ja toteutus, yhdenvertaisuus- ja tasa-arvoasiat, häirintäyhdyshenkilö

Lehtonen Mikael

Lehtonen Mikael

Järjestösuunnittelija

mikael.lehtonen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 039 1842

Valtakunnalliset aktiivitapahtumat, liittokokous, jäsenviestintä, myynti- ja ostoreskontra

Nupponen Konsta

Nupponen Konsta

Järjestökoordinaattori

konsta.nupponen@kokoomusnuoret.fi

+358 400 968 274

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Uusimaa, Pohjanmaa ja Lappi)

TAKAISIN YLÖS