Array ( ) 1

Keskustoimiston työntekijät

Leino Ida

Leino Ida

Kokoomusnuorten puheenjohtaja

ida.leino@kokoomusnuoret.fi

+358 50 323 5693

Poliittisen valmistelun, viestinnän ja vaikuttamisen johtaminen, edustaminen

Kärkkäinen Juho

Kärkkäinen Juho

Pääsihteeri

juho.karkkainen@kokoomusnuoret.fi

+358 50 300 1408

Operatiivisen toiminnan johtaminen, henkilöstön johtaminen, rekrytointi, talous ja hallinto

Elmaci Joel

Elmaci Joel

Politiikan ja viestinnän suunnittelija

joel.elmaci@kokoomusnuoret.fi

+358 449 708 258

Poliittisen ja päivittäisen viestinnän suunnittelu ja toteutus, kampanjasuunnittelu

Hakanpää Keimo

Hakanpää Keimo

Kuntavaalipäällikkö

keimo.hakanpaa@kokoomusnuoret.fi

+358 400 696 158

Kuntavaalit, edustajistovaalit, tavoiteohjelmatyö, poliittinen suunnittelu

Heinonen Niilo

Heinonen Niilo

Poliittinen suunnittelija

niilo.heinonen@kokoomusnuoret.fi

+358 440 300 851

Poliittinen valmistelu, viestintä ja vaikuttaminen, poliittisten verkostojen toiminnan tukeminen ja koordinointi

Hynynen Lassi

Hynynen Lassi

Hallintosihteeri

lassi.hynynen@kokoomusnuoret.fi

+358 45 7870 2490

Piirien asiakirja- ja taloushallinto

Jäälinna Essi

Jäälinna Essi

Viestintäsuunnittelija

essi.jaalinna@kokoomusnuoret.fi

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, graafinen viestintä, markkinointimateriaalit, valokuvaus

Järvi Nea

Järvi Nea

Järjestösuunnittelija

nea.jarvi@kokoomusnuoret.fi

+358 45 234 5004

Valtakunnalliset tapahtumat, koulutustoiminta ja järjestöllinen kehittäminen

Jylhä Elli

Jylhä Elli

Järjestösuunnittelija

elli.jylha@kokoomusnuoret.fi

+358 40 876 6660

Valtakunnalliset tapahtumat, koulutustoiminta ja järjestöllinen kehittäminen

Kekonen Aleksanteri

Kekonen Aleksanteri

Järjestökoordinaattori

aleksanteri.kekonen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 414 1910

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Lappi, Oulun lääni ja Savo-Karjala)

Kesti Roosa

Kesti Roosa

Turun Kokoomuksen Nuoret ry:n puheenjohtaja

roosa@roosakesti.fi

+358 40 969 5959

Kiiskinen Maria

Kiiskinen Maria

Hallintosihteeri

maria.kiiskinen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 913 7768

Piirijärjestöjen taloushallinnon tukeminen, piirijärjestöjen keskitetty asiakirjahallinto, arkistointi

Kivi Antti

Kivi Antti

Politiikan ja viestinnän suunnittelija

antti.kivi@kokoomusnuoret.fi

+358 50 544 7406

Poliittisen ja päivittäisen viestinnän suunnittelu ja toteutus, kampanjasuunnittelu

Knaapi Emilia

Knaapi Emilia

Koulutussuunnittelija

emilia.knaapi@kokoomusnuoret.fi

+358 50 523 4441

Koulutustoiminnan suunnittelu ja toteutus, yhdenvertaisuus- ja tasa-arvoasiat, häirintäyhdyshenkilö

Lehtonen Mikael

Lehtonen Mikael

Järjestösuunnittelija

mikael.lehtonen@kokoomusnuoret.fi

+358 40 039 1842

Valtakunnalliset aktiivitapahtumat, liittokokous, jäsenviestintä, myynti- ja ostoreskontra

Nupponen Konsta

Nupponen Konsta

Järjestökoordinaattori

konsta.nupponen@kokoomusnuoret.fi

+358 400 968 274

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Uusimaa, Pohjanmaa ja Lappi)

Ojaniemi Hanna

Ojaniemi Hanna

Järjestökoordinaattori

hanna.ojaniemi@kokoomusnuoret.fi

+358 40 587 8278

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Häme, Kaakkois-Suomi, Pirkanmaa)

Pitkänen Nelly

Pitkänen Nelly

Järjestökoordinaattori

nelly.pitkanen@kokoomusnuoret.fi

+358 45 122 6672

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Häme, Kaakkois-Suomi ja Pirkanmaa)

Riutta Elina

Riutta Elina

Järjestökoordinaattori

elina.riutta@kokoomusnuoret.fi

+358 45 133 0497

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Helsinki)

Toijala Niklas

Toijala Niklas

Järjestökoordinaattori

niklas.toijala@kokoomusnuoret.fi

+358 40 057 9348

Piiri- ja paikallistoiminnan tukeminen, jäsenyyteen liittyvät asiat (Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Uusimaa)

TAKAISIN YLÖS